Beneliga: Race 9

Samenvatting

Beneliga 20-21

ABLOC CT
Acrog-Tormans CT
Asfra Racing Team
Bataia
BEAT Cycling Club
Bolt Race Team
BZR-SPD
CrabbĂ© Toitures – CC Chevigny
Cycling Team Kempen
DAVO United Cycling Team
Heist Cycling Team
HSK Trias Mooi-Jong CT
Indulek Doltcini Derito
Jan van Arckel
KDM-Pack Cycling Team
Keukens Buysse CT
Regioteam Noord-Holland
RWC Ahoy
S-Bikes Doltcini
SEG eRacing Academy
Sockeloen Cycling Club
Steeds Vooraan Kontich
Tarteletto-Isorex
TWC Tempo Hoppenbrouwers-VIRO
UWTC de Volharding
VP Consulting-Prorace Cycling Team
W.V. De Jonge Renner
Willebrord Wil Vooruit
WPGA
WV de Kannibaal
Voorbeeld

Details

Datum Tijd Competitie Seizoen
februari 11, 2021 8:00 pm Beneliga 20-21

ABLOC CT

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Rick van Breda8000
Meindert Weulink0000
Adriaan Janssen0000
Mike Schuch0000

Acrog-Tormans CT

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Zak Coleman0000

Bataia

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Jari Verstraeten12000
Wannes Lybaert0000
Victor Campenaerts22000
Michiel Minnaert14000

BEAT

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Stef Vervaet0000
Job van der Wal0000
Jordy Bouts0000

Bolt Race Team

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Hywel Davies0000
Bryan van Rutten0000

BZR-SPD

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Jo Pirotte5000
Kenny de Vree0000
Kjell Power0000
Mathieu Decock16000
Stefan van Aelst26000
Michiel Offermans9000
Daan Vermeulen18600

CT Kempen

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Bart van der Linden3000
Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Etienne van Empel0000
Joost van den Bosch0000
Maico Voets0000
Wouter Sybrandy0000
Rick Ottema0000
Thijs Zonneveld6000

Heist Cycling Team

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Vince Gerits0000

Mooijong CT

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Ruben van Randeraat0000
Jardi van der Lee0000

Indulek DD

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Oliver Robinson0000
Aaron Stockx0000

Jan van Arckel

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Antonie van Noppen0000
Jarri Stravers0000

KDM-Pack

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Stijn van Hecke0000
Chendo de Vriese0000

Keukens Buysse

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Yoni de Bock32300

S-Bikes Doltcini

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Pieter de Paepe40400
David Desmecht0000

SEG

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Marco Frigo0000
Wessel Krul0000
Harrison Wood10000
Sean Flynn0000
Milan Paulus4000
Stan van Tricht7000

Sockeloen CC

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Arne Peters0000
Jasper Ockeloen0000
Mike Kes0000

SV Kontich

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Mauro Verwilt0000
Bram Rombouts0000
Senne de Meyer0000

Tarteletto-Isorex

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Dan Gardner0000
Lennert Teugels501100
Julien van den Brande0000
Sieben Devalckeneer0000

de Volharding

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Martijn Veling0000
Lars Quaedvlieg1000

Willebrord WV

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Youp de Vos0000
Sten Verzijl0000

WPGA

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Jelte Krijnsen20000
Jochem Kerckhaert0000
Marco Doets0000
Mathijs Loman2000

WV de Kannibaal

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Douwe Doorduin0000
Sybren Welling0000

Match Stats

Individuele Punten
8
0
Bergpunten
0
0
Sprintpunten
0
0
Strijdlustpunten
0
0