Beneliga: Race 7

Samenvatting

Beneliga 20-21

ABLOC CT
Acrog-Tormans CT
Asfra Racing Team
Bataia
BEAT Cycling Club
Bolt Race Team
BZR-SPD
CrabbĂ© Toitures – CC Chevigny
Cycling Team Kempen
DAVO United Cycling Team
Heist Cycling Team
HSK Trias Mooi-Jong CT
Indulek Doltcini Derito
Jan van Arckel
KDM-Pack Cycling Team
Keukens Buysse CT
Regioteam Noord-Holland
RWC Ahoy
S-Bikes Doltcini
SEG eRacing Academy
Sockeloen Cycling Club
Steeds Vooraan Kontich
Tarteletto-Isorex
TWC Tempo Hoppenbrouwers-VIRO
UWTC de Volharding
VP Consulting-Prorace Cycling Team
W.V. De Jonge Renner
Willebrord Wil Vooruit
WPGA
WV de Kannibaal
Voorbeeld

Details

Datum Tijd Competitie Seizoen
januari 28, 2021 8:00 pm Beneliga 20-21

ABLOC CT

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Rick van Breda8000
Meindert Weulink0000
Adriaan Janssen0020

Acrog-Tormans CT

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Zak Coleman0000

Bataia

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Jari Verstraeten20010
Wannes Lybaert0000

BEAT

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Stef Vervaet0020
Job van der Wal0000

Bolt Race Team

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Hywel Davies40070
Bryan van Rutten0000

BZR-SPD

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Jo Pirotte7000
Kenny de Vree0000
Kjell Power0000
Mathieu Decock14000
Stefan van Aelst22000
Michiel Offermans3020

CT Kempen

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Bart van der Linden0000
Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Etienne van Empel9032
Joost van den Bosch0000
Maico Voets26030
Wouter Sybrandy0000
Rick Ottema10000
Thijs Zonneveld5000

Heist Cycling Team

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Vince Gerits1000

Mooijong CT

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Ruben van Randeraat0000
Jardi van der Lee0000

Indulek DD

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Oliver Robinson0000
Aaron Stockx0000

Jan van Arckel

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Antonie van Noppen12000
Jarri Stravers18000

KDM-Pack

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Stijn van Hecke0000

Keukens Buysse

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Yoni de Bock50020

S-Bikes Doltcini

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Pieter de Paepe32010
David Desmecht5000

SEG

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Marco Frigo0000
Wessel Krul0000
Harrison Wood0000
Sean Flynn0010

Sockeloen CC

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Arne Peters0000
Jasper Ockeloen0000
Mike Kes0000

SV Kontich

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Mauro Verwilt0000
Senne de Meyer0001

Tarteletto-Isorex

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Dan Gardner0000
Lennert Teugels16000
Julien van den Brande0000

de Volharding

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Martijn Veling0000

Willebrord WV

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Youp de Vos0000
Sten Verzijl0000
Crispijn Dingenouts0003

WPGA

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Jelte Krijnsen2000
Jochem Kerckhaert0000
Marco Doets0000
Mathijs Loman0000

WV de Kannibaal

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Douwe Doorduin0000
Sybren Welling0000

Match Stats

Individuele Punten
8
0
Bergpunten
0
0
Sprintpunten
2
0
Strijdlustpunten
0
0