Beneliga: Race 6

Samenvatting

Beneliga 20-21

ABLOC CT
Acrog-Tormans CT
Asfra Racing Team
Bataia
BEAT Cycling Club
Bolt Race Team
BZR-SPD
CrabbĂ© Toitures – CC Chevigny
Cycling Team Kempen
DAVO United Cycling Team
Heist Cycling Team
HSK Trias Mooi-Jong CT
Indulek Doltcini Derito
Jan van Arckel
KDM-Pack Cycling Team
Keukens Buysse CT
Regioteam Noord-Holland
RWC Ahoy
S-Bikes Doltcini
SEG eRacing Academy
Sockeloen Cycling Club
Steeds Vooraan Kontich
Tarteletto-Isorex
TWC Tempo Hoppenbrouwers-VIRO
UWTC de Volharding
VP Consulting-Prorace Cycling Team
W.V. De Jonge Renner
Willebrord Wil Vooruit
WPGA
WV de Kannibaal
Voorbeeld

Details

Datum Tijd Competitie Seizoen
januari 14, 2021 8:00 pm Beneliga 20-21

ABLOC CT

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Rick van Breda0000
Meindert Weulink0000

Acrog-Tormans CT

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Zak Coleman0000

Bataia

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Jari Verstraeten18000
Wannes Lybaert2000

BEAT

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Stef Vervaet0000
Job van der Wal4010

Bolt Race Team

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Hywel Davies40300
Bryan van Rutten0000

BZR-SPD

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Jo Pirotte0000
Kenny de Vree0000
Kjell Power0000
Mathieu Decock16000
Stefan van Aelst26000
Michiel Offermans12080

CT Kempen

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Bart van der Linden3000
Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Etienne van Empel14000
Joost van den Bosch1000
Maico Voets0080
Wouter Sybrandy0000
Rick Ottema7040
Thijs Zonneveld0002

Mooijong CT

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Ruben van Randeraat0000
Jardi van der Lee0000

Indulek DD

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Oliver Robinson0000
Aaron Stockx0000

Jan van Arckel

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Antonie van Noppen20200
Jarri Stravers0000

KDM-Pack

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Stijn van Hecke0000
Chendo de Vriese0001

Keukens Buysse

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Yoni de Bock50900

S-Bikes Doltcini

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Pieter de Paepe9003

SEG

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Marco Frigo0000
Wessel Krul0000
Harrison Wood0000
Sean Flynn5000

Sockeloen CC

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Arne Peters0000
Jasper Ockeloen10000
Mike Kes22010

SV Kontich

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Mauro Verwilt0000

Tarteletto-Isorex

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Dan Gardner6000
Lennert Teugels32400
Julien van den Brande0000

Willebrord WV

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Youp de Vos0000
Sten Verzijl0000

WPGA

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Jelte Krijnsen8000
Jochem Kerckhaert0000
Marco Doets0000
Mathijs Loman0000

WV de Kannibaal

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Douwe Doorduin0000
Sybren Welling0050

Match Stats

Individuele Punten
0
0
Bergpunten
0
0
Sprintpunten
0
0
Strijdlustpunten
0
0