Beneliga: Race 10

Samenvatting

Beneliga 20-21

ABLOC CT
Acrog-Tormans CT
Asfra Racing Team
Bataia
BEAT Cycling Club
Bolt Race Team
BZR-SPD
CrabbĂ© Toitures – CC Chevigny
Cycling Team Kempen
DAVO United Cycling Team
Heist Cycling Team
HSK Trias Mooi-Jong CT
Indulek Doltcini Derito
Jan van Arckel
KDM-Pack Cycling Team
Keukens Buysse CT
Regioteam Noord-Holland
RWC Ahoy
S-Bikes Doltcini
SEG eRacing Academy
Sockeloen Cycling Club
Steeds Vooraan Kontich
Tarteletto-Isorex
TWC Tempo Hoppenbrouwers-VIRO
UWTC de Volharding
VP Consulting-Prorace Cycling Team
W.V. De Jonge Renner
Willebrord Wil Vooruit
WPGA
WV de Kannibaal
Voorbeeld

Details

Datum Tijd Competitie Seizoen
februari 18, 2021 8:00 pm Beneliga 20-21

ABLOC CT

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Rick van Breda9000
Meindert Weulink0000
Adriaan Janssen0000
Mike Schuch0000
Aden Paterson0010

Acrog-Tormans CT

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Zak Coleman0000

Bataia

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Jari Verstraeten7000
Wannes Lybaert0000
Victor Campenaerts0000
Michiel Minnaert1000

BEAT

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Stef Vervaet2080
Job van der Wal6000
Jordy Bouts0000

Bolt Race Team

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Hywel Davies22090
Bryan van Rutten0000

BZR-SPD

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Jo Pirotte0000
Kenny de Vree26000
Kjell Power0000
Mathieu Decock10000
Stefan van Aelst50000
Michiel Offermans120170
Daan Vermeulen0000
Jasper Paridaens16000

CT Kempen

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Bart van der Linden0000
Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Etienne van Empel0000
Joost van den Bosch0000
Maico Voets32000
Wouter Sybrandy0000
Rick Ottema0000
Thijs Zonneveld8030
Tibor Zwaan14050
Bertus Turksma0010

Heist Cycling Team

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Vince Gerits0000

Mooijong CT

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Ruben van Randeraat0000
Jardi van der Lee0000

Indulek DD

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Oliver Robinson0000
Aaron Stockx0000

Jan van Arckel

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Antonie van Noppen0000
Jarri Stravers0000

KDM-Pack

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Stijn van Hecke5000
Chendo de Vriese0000

Keukens Buysse

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Yoni de Bock40000

S-Bikes Doltcini

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Pieter de Paepe0000
David Desmecht0000

SEG

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Marco Frigo0000
Wessel Krul0000
Harrison Wood0000
Sean Flynn0000
Milan Paulus0000
Stan van Tricht0000

Sockeloen CC

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Arne Peters4000
Jasper Ockeloen0000
Mike Kes0000

SV Kontich

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Mauro Verwilt0000
Bram Rombouts0000
Senne de Meyer0000

Tarteletto-Isorex

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Dan Gardner0000
Lennert Teugels0000
Julien van den Brande0000
Sieben Devalckeneer0000

de Volharding

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Martijn Veling18000
Lars Quaedvlieg3000

Willebrord WV

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Youp de Vos0000
Sten Verzijl0000

WPGA

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Jelte Krijnsen20000
Jochem Kerckhaert0000
Marco Doets0000
Mathijs Loman0000

WV de Kannibaal

Renner Individuele Punten Bergpunten Sprintpunten Strijdlustpunten
Douwe Doorduin0000
Sybren Welling0000

Match Stats

Individuele Punten
9
0
Bergpunten
0
0
Sprintpunten
1
0
Strijdlustpunten
0
0